مزو و ککتل ها


 کوکتل  و مزوتراپی
یکی از مناسب ترین و عالی ترین کوکتل ها جهت تغذیه ، قوام و احیای ریشه مو در جهان هیر کوکتل پلاس مو توسکانی نام دارد که به سبب مواد تشکیل دهنده موثر و قوی آن می باشد. کوکتل مو توسکانی ، از موادی نظیر دکسپانینول که از ویژگی احیا و تغذیه کنندگی مو برخوردار است، تشکیل شده است.

یکی از ایمن و استاندردترین مزوها ، به منظور حفظ و افزایش تراکم ، استواری ، نوسازی رشته های مو که در سطح جهان مشهور است، کوکتل مو  که به دلیل ترکیبات بی نظیر و اثرگذار، استفاده شده در آن محبوبیت زیادی خارج از اسپانیا پیدا کرده است. این کوکتل شامل  ترکیباتی از جمله دکسپانینول با قابلیت تقویت مو ، بهره مند بوده و همچنین دارای مخلوطی از ویتامین ب و آهن گلوکونات بوده که به استحکام و شادابی مو کمک می کند و از ریزش آن جلوی گیری کرده و برای درمان طاسی مفید و موثر است.
کوکتل ضد لک و سفید کننده
کوکتل ضد لک ، محصولی قدرتمند برای روشن کنندگی پوست و ضد لک بودن آن است این کوکتل ، با خاصیت آنتی اکسیدانی و آنتی ملانوژنیک (جلوگیری از قهوه ای و تیره شدن پوست بواسطه رنگدانه) ، ساخت ملانین را کنترل و تجزیه آن را تسریع می کند. همچنین وجود عصاره پیورار در این کوکتل بسیار به خاصیت بازسازی کنندگی آن کمک می کند. همچنین این مزوی اسپانیایی دارای مواد طبیعی سفید کننده و روشن کننده پوست با منشا دریایی است. همین امر  سبب غیرفعال شدن رادیکال های آزاد و مراقبت از پوست در مقابل پرتوهای مضر فرابنفش می شود و از این مزو، یک محلول روشن کننده صورت با اثرات آنتی اکسیدانی و ضد ملانوژنیک  استفاده می شود.

مزو ضد لک  دارای عصاره های آنتی اکسیدان و جوان کننده برای یکسان سازی و حتی رنگ پوست است. در هر سه مرحله قبل ، حین و بعد از عمل ملانوژنز عمل می کند زیرا سنتز ملانین را مهار کرده و تخریب آن را افزایش می دهد. کوکتل رادیانس دارای اثرات ضد پیری نیز است. از این کوکتل برای رفع لک های پوستی، روشن کنند گی ، جوان سازی ، درخشان کننده صورت استفاده می شود.
کوکتل مزولیفت
کوکتل مزولیفتدر رفع بسیاری از مشکلات پوست صورت و گردن ، مورد استفاده قرار می گیرد. از مزولیفت جهت رفع انواع افتادگی و شلی پوست ، لیفت و کشش صورت ، رفع چین و چروک، پیری و همچنین ساخت کلاژن استفاده می شود. هیالورنیک اسید موجود در این کوکتل به آبرسانی یا هیدراته شدن و بازسازی پوست کمک می کند. دی ‌متیل ‌اتانول‌ آمین و سیلیکون آلی موجود در این کوکتل به بازگشت سفتی و قوام پوست در نواحی مختلف صورت کمک کرده و وجود ویتامین های آ، بی ، سی و ایی در این کوکتل، می تواند به تغذیه پوست و در نتیجه احیای آن کمک کند. حجم این کوکتل ۱۰ میلی لیتر می باشد و به عنوان یکی از بهترین کوکتل های احیا کننده پوست شناخته می شود.

کوکتل آنتی ایجینگ
مزوی ضد پیری از محصولات پرطرفدار و حرفه ای کمپانی توسکانی می باشد. هدف اصلی ساخت کوکتل آنتی ایجینگ ، بازجوانی پوست صورت و از بین بردن علائم و نشانه های افزایش سن است. کوکتل ضد پیری با انتخاب مناسب ترین مواد سازنده، قادر به درمان علائم افزایش سن برای همه درجات پیری می باشد. کیت و کوکتل آنتی ایجینگ یا همان ضد پیری ، علائم پیری را از طریق عملکرد ترکیبی عوامل فعال آن اصلاح و معکوس می کند. بدین ترتیب پوست صورت داوطلب جوانتر و شاداب تر به نظر می رسد.
مزو آنتی ایجینگ برای رفع، چین و چروک ، افتادگی پوست ، پوست کدر ، خشکی پوست استفاده می شود. کوکتل آنتی ایجینگ  همچنین حاوی اسید هیالورونیک جهت تنظیم میزان رطوبت و همچنین آبرسانی و هیدراته کردن سطح پوست است. این محصول ضد پیری اسپانیایی یکی از بهترین و حرفه ای ترین محصولات مراقبتی و زیبایی به منظور برطرف کردن چین و چروک های پوستی ناشی از افزایش سن و بازجوانی صورت می باشد.
کوکتل لاغری و چربی سوز آنتی سلولیت
کوکتل آنتی سلولیت  دارای مواد و ترکیبات قوی و موثر جهت اصلاح و بهبود سلولیت اسفنجی و عفونت باکتریالی در عمق پوست ناشی از تجمع بافت چربی می باشد. مواد موجود مزو لاغری  جهت رفع و زدودن تجمع چربی اضافی در قسمت های مختلف بدن مفید و موثر است. این کوکتل دارای مواد لیپولیتیک نظیر کافئین ، فسفاتیدیل کولین و سدیم دیو کسو کلئات و عصاره های طبیعی و گیاهی ضد تورم مانند عصاره گیاه دم اسب و عصاره آتریشاک می باشد.
کوکتل رفع جای زخم و اسکار پیوریفایینگ
 مزوی رفع جای جوش و اسکار ساخته شده توسط کشور اسپانیا جهت کوچک کننده گی منافذ باز پوست صورت طراحی شده است . استفاده از کوکتل های ، یک راه حل مؤثر برای کاهش نقص در پوست های چرب و آکنه دار است. با حضور ترکیبات مغذی این کوکتل غنی با ترشح روغن و صمغ در پوست کنترل شده و تکثیر باکتری ها رخ نمی دهد. این امر اتفاق باعث می شود آکنه و زخم کمتر رخ بدهد. اسن کوکتل تصفیه شده ، یک راه حل موثر در مزوتراپی برای کاهش عیوب چربی پوست و مستعد آکنه دار شدن است.

کوکتل پاکسازی کننده پیوریفاینگ به لطف ترکیب غنی ، ترشح چربی پوست را متعادل می کند و از تکثیر باکتری هایی که باعث بوجود آمدن آکنه می شوند، جلوگیری می کند.
کوکتل ترمیم کننده بافت ری جنریتینگ
مزوی ری جنریتینگ یا همان ترمیم کننده بافت ، از محصولات پر کاربرد ترین  می باشد . این محصول ترکیبی از مواد بازسازی و ترمیم کننده سطح پوست برای جلوگیری از بروز علائم کشیدگی و زخم و ترمیم پوست صدمه دیده است. جز اصلی این مزو آن سنتلاآسیتیکا  است ، ماده قابل توجهی که برای بازسازی پوست با هم افزایی عمل می کند.  همچنین حاوی دو ماده فعال کننده دکسپاتنول و الاستین است که برای بهبود فیبرهای کلاژن ضروری هستند و می توانند به پوست خاصیت ارتجاعی ، لطافت و استحکام دهند. ترکیبات این محصول شامل اسید هیالورونیک، آرگیلیرین، DMAE، پیروات، ال کارنیتین می باشد. برای استفاده از این کوکتل می توان از دو روش مزوتراپی توسط متخصص و میکرونیدلینگ خانگی بهره برد.
کوکتل آبرسان گلاتوموکس
کوکتل آبرسان گلاتوموکس ساخته شده توسط برند توسکانی شامل  ترکیباتی همچون  آنتی اکسیدانی مانند گلوتاتیون، ویتامین C و ویتامین E است و پوست را با تاثیرات ضد پیری و شفاف سازی ،  شاداب تر می کند. همانند خیلی از محصولات شرکت توسکانی ، مده اصلی آن، گلوتاتیون، آنتی اکسیدان قوی است که برای محافظت از سلول های رادیکال های آزاد که مانع از پیری زودرس می شوند، طراحی شده است و آنتی اکسیدان های خارجی مانند ویتامین های C و E را در دز های کم حفظ می کند.

مزو مو
همانطور که از نام مزو توسکانی مو مشخص می باشد، برای بهبود پرپشتی و جلوگیری از ریزش مو به کار می رود. مزوی هیرپلاس در دوحالت تکی و همراه با کیت موجود می باشند. وظیفه اصلی این کوکتل نوسازی و زنده سازی تار و رشته های موی سر ، و بهبود و بازسازی و جلوگیری از نابودی  فولیکول های مو است. قیمت این مزو نسبت به سایر مزو های کمی گرانتر است.

کوکتل ضد لک
از محبوب ترین محصولات شرکت سازنده همین کوکتل ضد لک می باشد که بیشتر برای رفع لک های پوستی، روشن کننده، دارای خاصیت ضد پیری ، درخشان کننده صورت مومرد استفاده قرار می گیرد. قیمت این محصول تا حدودی گرانتر از برخی از محصولات شرکت اسپانیایی سازنده این محصول می باشد.

مزولیفت
برای اینکه به کوکتل مزولیفت توسکانی نیاز داشته باشیم باید دچار افتادگی و شل شدگی پوست در ناحیه صورت ، اطراف سر و گردن باشیم. این محصول تقریبا پر استفاده است و قیمت آن نسبت به سایر محصولات شرکت سازنده خیلی گران نیست.

کوکتل آنتی ایجینگ توسکانی
از کوکتل مزوی ضد پیری توسکانی آنتی ایجینگ برای از بین بردن چین و چروک ، افتادگی پوست ،پوست کدر و خشکی پوست استفاده می شود. این محصول در بین محصولات بسیار محبوب و پر استفاده می باشد. قیمت این محصول مقداری از باقی محصولات شرکت سازنده اش گرانتر است.

کوکتل چربی سوز
کوکتل مزوی چربی سوز  از محصولات مهم می باشد. از این مزو به منظور تجزیه بافت چربی تجمع یافته و کاهش سلولیت و عفونت بافتی پوست در نواحی باسن ، پشت و اطراف ران ، پهلو و بالای بازو ساخته شده است. این محصول هم جنبه زیبایی دارد و هم جنبه درمانی . این محصول حاوی عوامل لیپولیتیک مانند کافئین، فسفاتیدیل کولین و سدیم دیوکسوکلئات است. قیمت این محصول در بین محصولات توسکانی در رده های میانی است.

کوکتل رفع جای زخم و اسکار پیوریفایینگ
کوکتل اسکار پیوریفایینگ برای بهبود و اصلاح جای زخم و آکنه استفاده می شود. بازدهی این محصول نسبت به برند های مشهور دنیا در جایگاه بسیار خوب قرار دارد و از این رو بسیار محبوب و پر استفاده می باشد.

کوکتل جوانسازی ترمیم کننده بافت پوست ری جنریتینگ
از کوکتل ترمیم کننده بافت پوست همانطور که از اسمش مشخص است در ترمیم مناطق صدمه دیده پوست استفاده می شود. از این کوکتل بیشتر در بازسازی و ترمیم سطح پوست برای جلوگیری از بروز علائم کشیدگی و زخم و ترمیم پوست صدمه دیده، استفاده می شود . قیمت این کوکتل در رنج میانه محصولات شرکت سازنده می باشد.

کوکتل آبرسان گلاتوموکس
 کوکتل گلوتوموس، بیشتر برای محافظت از سلول های رادیکال های آزاد که مانع از پیری زودرس می شوند، طراحی شده است و آنتی اکسیدان های خارجی مانند ویتامین های C و E را در دز های کم حفظ می کند. این کوکتل نسبت به سایر محصولات شرکت سازنده کمی ارزانتر است.

میزان ماندگاری کوکتل های
ماندگاری اثرات مزو بسته به نواحی استفاده در صورت و همچنین انتخاب مناسب ترین کوکتل متناسب با نیاز و نقصان بوجود آمده و همچنین تجربه پزشک معالج و انتخاب استفاده از مزوتراپی یا میکرو نیدلینگ منغیر است و می تواند بین 6 تا 12 ماه و بعضا تا 14 ماه هم ماندگاری داشته باشد.  

کوکتل و مزوتراپی
یکی از مناسب ترین و عالی ترین کوکتل ها جهت تغذیه ، قوام و احیای ریشه مو در جهان هیر کوکتل پلاس مو توسکانی نام دارد که به سبب مواد تشکیل دهنده موثر و قوی آن می باشد. کوکتل مو توسکانی ، از موادی نظیر دکسپانینول که از ویژگی احیا و تغذیه کنندگی مو برخوردار است، تشکیل شده است.

یکی از ایمن و استاندردترین مزوها ، به منظور حفظ و افزایش تراکم ، استواری ، نوسازی رشته های مو که در سطح جهان مشهور است، کوکتل مو که به دلیل ترکیبات بی نظیر و اثرگذار، استفاده شده در آن محبوبیت زیادی خارج از اسپانیا پیدا کرده است. این کوکتل شامل ترکیباتی از جمله دکسپانینول با قابلیت تقویت مو ، بهره مند بوده و همچنین دارای مخلوطی از ویتامین ب و آهن گلوکونات بوده که به استحکام و شادابی مو کمک می کند و از ریزش آن جلوی گیری کرده و برای درمان طاسی مفید و موثر است.
کوکتل ضد لک و سفید کننده
کوکتل ضد لک ، محصولی قدرتمند برای روشن کنندگی پوست و ضد لک بودن آن است این کوکتل ، با خاصیت آنتی اکسیدانی و آنتی ملانوژنیک (جلوگیری از قهوه ای و تیره شدن پوست بواسطه رنگدانه) ، ساخت ملانین را کنترل و تجزیه آن را تسریع می کند. همچنین وجود عصاره پیورار در این کوکتل بسیار به خاصیت بازسازی کنندگی آن کمک می کند. همچنین این مزوی اسپانیایی دارای مواد طبیعی سفید کننده و روشن کننده پوست با منشا دریایی است. همین امر سبب غیرفعال شدن رادیکال های آزاد و مراقبت از پوست در مقابل پرتوهای مضر فرابنفش می شود و از این مزو، یک محلول روشن کننده صورت با اثرات آنتی اکسیدانی و ضد ملانوژنیک استفاده می شود.

مزو ضد لک دارای عصاره های آنتی اکسیدان و جوان کننده برای یکسان سازی و حتی رنگ پوست است. در هر سه مرحله قبل ، حین و بعد از عمل ملانوژنز عمل می کند زیرا سنتز ملانین را مهار کرده و تخریب آن را افزایش می دهد. کوکتل رادیانس دارای اثرات ضد پیری نیز است. از این کوکتل برای رفع لک های پوستی، روشن کنند گی ، جوان سازی ، درخشان کننده صورت استفاده می شود.
کوکتل مزولیفت
کوکتل مزولیفتدر رفع بسیاری از مشکلات پوست صورت و گردن ، مورد استفاده قرار می گیرد. از مزولیفت جهت رفع انواع افتادگی و شلی پوست ، لیفت و کشش صورت ، رفع چین و چروک، پیری و همچنین ساخت کلاژن استفاده می شود. هیالورنیک اسید موجود در این کوکتل به آبرسانی یا هیدراته شدن و بازسازی پوست کمک می کند. دی ‌متیل ‌اتانول‌ آمین و سیلیکون آلی موجود در این کوکتل به بازگشت سفتی و قوام پوست در نواحی مختلف صورت کمک کرده و وجود ویتامین های آ، بی ، سی و ایی در این کوکتل، می تواند به تغذیه پوست و در نتیجه احیای آن کمک کند. حجم این کوکتل ۱۰ میلی لیتر می باشد و به عنوان یکی از بهترین کوکتل های احیا کننده پوست شناخته می شود.

کوکتل آنتی ایجینگ
مزوی ضد پیری از محصولات پرطرفدار و حرفه ای کمپانی توسکانی می باشد. هدف اصلی ساخت کوکتل آنتی ایجینگ ، بازجوانی پوست صورت و از بین بردن علائم و نشانه های افزایش سن است. کوکتل ضد پیری با انتخاب مناسب ترین مواد سازنده، قادر به درمان علائم افزایش سن برای همه درجات پیری می باشد. کیت و کوکتل آنتی ایجینگ یا همان ضد پیری ، علائم پیری را از طریق عملکرد ترکیبی عوامل فعال آن اصلاح و معکوس می کند. بدین ترتیب پوست صورت داوطلب جوانتر و شاداب تر به نظر می رسد.
مزو آنتی ایجینگ برای رفع، چین و چروک ، افتادگی پوست ، پوست کدر ، خشکی پوست استفاده می شود. کوکتل آنتی ایجینگ همچنین حاوی اسید هیالورونیک جهت تنظیم میزان رطوبت و همچنین آبرسانی و هیدراته کردن سطح پوست است. این محصول ضد پیری اسپانیایی یکی از بهترین و حرفه ای ترین محصولات مراقبتی و زیبایی به منظور برطرف کردن چین و چروک های پوستی ناشی از افزایش سن و بازجوانی صورت می باشد.

 

کوکتل لاغری و چربی سوز آنتی سلولیت
کوکتل آنتی سلولیت دارای مواد و ترکیبات قوی و موثر جهت اصلاح و بهبود سلولیت اسفنجی و عفونت باکتریالی در عمق پوست ناشی از تجمع بافت چربی می باشد. مواد موجود مزو لاغری جهت رفع و زدودن تجمع چربی اضافی در قسمت های مختلف بدن مفید و موثر است. این کوکتل دارای مواد لیپولیتیک نظیر کافئین ، فسفاتیدیل کولین و سدیم دیو کسو کلئات و عصاره های طبیعی و گیاهی ضد تورم مانند عصاره گیاه دم اسب و عصاره آتریشاک می باشد.
کوکتل رفع جای زخم و اسکار پیوریفایینگ
مزوی رفع جای جوش و اسکار ساخته شده توسط کشور اسپانیا جهت کوچک کننده گی منافذ باز پوست صورت طراحی شده است . استفاده از کوکتل های ، یک راه حل مؤثر برای کاهش نقص در پوست های چرب و آکنه دار است. با حضور ترکیبات مغذی این کوکتل غنی با ترشح روغن و صمغ در پوست کنترل شده و تکثیر باکتری ها رخ نمی دهد. این امر اتفاق باعث می شود آکنه و زخم کمتر رخ بدهد. اسن کوکتل تصفیه شده ، یک راه حل موثر در مزوتراپی برای کاهش عیوب چربی پوست و مستعد آکنه دار شدن است.

  

کوکتل پاکسازی کننده پیوریفاینگ به لطف ترکیب غنی ، ترشح چربی پوست را متعادل می کند و از تکثیر باکتری هایی که باعث بوجود آمدن آکنه می شوند، جلوگیری می کند.
کوکتل ترمیم کننده بافت ری جنریتینگ
مزوی ری جنریتینگ یا همان ترمیم کننده بافت ، از محصولات پر کاربرد ترین می باشد . این محصول ترکیبی از مواد بازسازی و ترمیم کننده سطح پوست برای جلوگیری از بروز علائم کشیدگی و زخم و ترمیم پوست صدمه دیده است. جز اصلی این مزو آن سنتلاآسیتیکا است ، ماده قابل توجهی که برای بازسازی پوست با هم افزایی عمل می کند. همچنین حاوی دو ماده فعال کننده دکسپاتنول و الاستین است که برای بهبود فیبرهای کلاژن ضروری هستند و می توانند به پوست خاصیت ارتجاعی ، لطافت و استحکام دهند. ترکیبات این محصول شامل اسید هیالورونیک، آرگیلیرین، DMAE، پیروات، ال کارنیتین می باشد. برای استفاده از این کوکتل می توان از دو روش مزوتراپی توسط متخصص و میکرونیدلینگ خانگی بهره برد.
کوکتل آبرسان گلاتوموکس
کوکتل آبرسان گلاتوموکس ساخته شده توسط برند توسکانی شامل ترکیباتی همچون آنتی اکسیدانی مانند گلوتاتیون، ویتامین C و ویتامین E است و پوست را با تاثیرات ضد پیری و شفاف سازی ، شاداب تر می کند. همانند خیلی از محصولات شرکت توسکانی ، مده اصلی آن، گلوتاتیون، آنتی اکسیدان قوی است که برای محافظت از سلول های رادیکال های آزاد که مانع از پیری زودرس می شوند، طراحی شده است و آنتی اکسیدان های خارجی مانند ویتامین های C و E را در دز های کم حفظ می کند.

مزو مو
همانطور که از نام مزو توسکانی مو مشخص می باشد، برای بهبود پرپشتی و جلوگیری از ریزش مو به کار می رود. مزوی هیرپلاس در دوحالت تکی و همراه با کیت موجود می باشند. وظیفه اصلی این کوکتل نوسازی و زنده سازی تار و رشته های موی سر ، و بهبود و بازسازی و جلوگیری از نابودی فولیکول های مو است. قیمت این مزو نسبت به سایر مزو های کمی گرانتر است

 

کوکتل ضد لک
از محبوب ترین محصولات شرکت سازنده همین کوکتل ضد لک می باشد که بیشتر برای رفع لک های پوستی، روشن کننده، دارای خاصیت ضد پیری ، درخشان کننده صورت مومرد استفاده قرار می گیرد. قیمت این محصول تا حدودی گرانتر از برخی از محصولات شرکت اسپانیایی سازنده این محصول می باشد.

مزولیفت

رای اینکه به کوکتل مزولیفت توسکانی نیاز داشته باشیم باید دچار افتادگی و شل شدگی پوست در ناحیه صورت ، اطراف سر و گردن باشیم. این محصول تقریبا پر استفاده است و قیمت آن نسبت به سایر محصولات شرکت سازنده خیلی گران نیست.

کوکتل آنتی ایجینگ
از کوکتل مزوی ضد پیری  آنتی ایجینگ برای از بین بردن چین و چروک ، افتادگی پوست ،پوست کدر و خشکی پوست استفاده می شود. این محصول در بین محصولات بسیار محبوب و پر استفاده می باشد. قیمت این محصول مقداری از باقی محصولات شرکت سازنده اش گرانتر است.

کوکتل چربی سوز
کوکتل مزوی چربی سوز از محصولات مهم می باشد. از این مزو به منظور تجزیه بافت چربی تجمع یافته و کاهش سلولیت و عفونت بافتی پوست در نواحی باسن ، پشت و اطراف ران ، پهلو و بالای بازو ساخته شده است. این محصول هم جنبه زیبایی دارد و هم جنبه درمانی . این محصول حاوی عوامل لیپولیتیک مانند کافئین، فسفاتیدیل کولین و سدیم دیوکسوکلئات است. قیمت این محصول در بین محصولات توسکانی در رده های میانی است.

کوکتل رفع جای زخم و اسکار پیوریفایینگ
کوکتل اسکار پیوریفایینگ برای بهبود و اصلاح جای زخم و آکنه استفاده می شود. بازدهی این محصول نسبت به برند های مشهور دنیا در جایگاه بسیار خوب قرار دارد و از این رو بسیار محبوب و پر استفاده می باشد.

کوکتل جوانسازی ترمیم کننده بافت پوست ری جنریتینگ
از کوکتل ترمیم کننده بافت پوست همانطور که از اسمش مشخص است در ترمیم مناطق صدمه دیده پوست استفاده می شود. از این کوکتل بیشتر در بازسازی و ترمیم سطح پوست برای جلوگیری از بروز علائم کشیدگی و زخم و ترمیم پوست صدمه دیده، استفاده می شود . قیمت این کوکتل در رنج میانه محصولات شرکت سازنده می باشد. 

کتل آبرسان گلاتوموکس
کوکتل گلوتوموس، بیشتر برای محافظت از سلول های رادیکال های آزاد که مانع از پیری زودرس می شوند، طراحی شده است و آنتی اکسیدان های خارجی مانند ویتامین های C و E را در دز های کم حفظ می کند. این کوکتل نسبت به سایر محصولات شرکت سازنده کمی ارزانتر است.

میزان ماندگاری کوکتل های
ماندگاری اثرات مزو بسته به نواحی استفاده در صورت و همچنین انتخاب مناسب ترین کوکتل متناسب با نیاز و نقصان بوجود آمده و همچنین تجربه پزشک معالج و انتخاب استفاده از مزوتراپی یا میکرو نیدلینگ منغیر است و می تواند بین 6 تا 12 ماه و بعضا تا 14 ماه هم ماندگاری داشته باشد.

دیدگاه شما (0)